DOROTA OSTOJA-ZAWADZKA
MARIA KOŁODZIEJCZYK
TOMASZ KANTON
KAROLINA GIERSZEWSKA
DARIUSZ PALUCH
Absolwent AWF w Krakowie na kierunku rehabilitacja. Jest dyplomowanym Counsellorem Gestalt. Od 2003 roku jest także certyfikowanym konsultantem Medwin Poots z uprawnieniami do posługiwania się kwestionariuszem oceny stylu pracy menedżera – Work Style Analyser. Ma największe doświadczenie pracy z kwestionariuszem WSA w Pathways. W 2013 roku ukończył roczny kurs Facylitacji prowadzony przez Davida Tinkera z Wielkiej Brytanii.
Związany z Pathways od 2001 r. Obecnie jako Dyrektor Zarządzający i konsultant Pathways specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych oraz facylituje warsztaty dotyczące zmian w organizacjach. Zajmuje się również sprzedażą szkoleń, opracowywaniem programów szkoleniowych i konsultacjami dla działów HR. Jest współautorem projektów doradczych m.in. dla: Enersys, EuroLOT, MAN Trucks, WorkService.
W 2003 roku założył i rozwinął od podstaw dział Pathways Outdoor Integracja Przygoda obsługujący wszystkie eventy integracyjne i team buildingi outdoorowe.
Brał udział w projektach szkoleniowych m.in. dla: AmRest, Apriso, Bank Zachodni WBK, British American Tobbaco, Citi Bank Handlowy, DHL, EFL, EuroLOT, Hewitt, GlaxoSmithKline, Górażdze, ING Bank Śląski, KBC Warta, Orange, Siemens, SoftwareMind. Prowadził coaching indywidualny dla menedżerów w: ABB, FagorMastercook, Polkomtel, Santander Consumer Bank.
Pracował z kadrą zarządzającą firm: AmRest, EuroLOT, FagorMastercook, MAN Trucks, Netia.
Latem amator wspinaczki skalnej, a zimą fan ski turów i jazdy poza trasą.
MONIKA TUMIDAJ
Absolwentka Informatyki i Matematyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Certyfikowana facylitatorka Szkoły Facylitacji Pathways. Doświadczona Scrum Masterka.
Od ponad 6 lat wspiera zespoły w samoorganizacji i braniu odpowiedzialności za wytwarzane produkty. Ważna jest dla niej komunikacja oparta na empatii i szacunku. Tworzy przestrzeń, w której osoby mogą otwarcie wypowiadać się i zostać usłyszane. Zorientowana na ciągłe usprawnianie pracy zespołu, jako dobrze funkcjonującego organizmu, przy jednoczesnym zauważeniu indywidualnych cech i unikatowego wkładu każdego z członków.
Zwolenniczka nieustannego rozwoju, kompetencje facylitacyjne rozwija w codziennej pracy. Współtworzy program warsztatów „Facylitacja w zwinności”.
VIKTORIYA TRUDNOWSKA
Trener, coach, facylitator, moderator Design Thinking Institute. Wykształcenie zdobyła na Europejskim Uniwersytecie Zarządzania i Biznesu (mgr zarządzania, Kijów) i studiach podyplomowych „Psychologia Przywództwa w Organizacjach (Uniwersytet Gdański). Swoją karierę zawodową rozwijała łącząc 2 kraje – otwierała i zarządzała oddziałem polskiej Spółki na Ukrainie i negocjowała warunki umów wdrożeniowych dla korporacji międzynarodowych, zarządzała zespołem sprzedażowym i logistycznym.
Od 10 lat rozwija firmy i zespoły, łącząc pasję pracy z ludźmi z umiejętnością . przekazywania wiedzy w sposób praktyczny i poparty doświadczeniami biznesowymi. Ukończyła Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ, Instytut Kognitywistyki Macieja Bennewicza (Certyfikowany Coach Biznesowy), akredytowane przez ICF studium coachingu NOVO (Certyfikowany Coach Zespołowy), program World Institute for Action Learning (Coach Action Learning) i program Moderatora Design Thinking Institute. Specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności liderskich i usprawnieniu efektywności zespołów, wykłada na Uniwersytecie Gdańskim i SWPS
Od 2017 również certyfikowany facylitator Pathways, pasjonuję się korzystaniem z procesu facylitacji w usprawnieniu działania zespołów i procesów na różnych poziomach organizacji. Uważa, że życzliwość, motywacje, efektywność i poczucie sensu warto wprowadzać do naszej pracy na co dzień.