Miejsce

blogoW sercu Krakowa, gdzie Kładka Bernatka łączy Kazimierz z Podgórzem – zacumowana XIX wieczna BARKA. Jedyna w Polsce, jedna z trzech w Europie, perła wśród tego typu łodzi. Dzięki ludziom z pasją została fachowo odrestaurowana, nabierając wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Komfortowa przestrzeń i profesjonalne zaplecze konferencyjne, urok i elegancja, jak również poczucie swobody i prywatność, zagwarantują sukces każdego wydarzenia.

Uczestnikom Szkoły Facylitacji zapewniamy pakiet konferencyjny PREMIUM zawierający całodzienny catering oraz szkolenie w unikalnym, magicznym miejscu.

barkaHISTORIA BARKI

Zbudowana w 1889 roku, przypłynęła do Polski w 2003 roku. Barka, która mimo przebudowy, zachowała swój oryginalny charakter, spełnia jednocześnie najwyższe standardy nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych.

W 2003 roku Pathways Spirit In Business kupuje Barkę, aby stworzyć w Krakowie miejsce inspiracji i rozwoju potencjału. Barka rozpoczyna pierwszą w historii Polski, niemal roczną podróż śródlądową drogami wodnymi z Rotterdamu do Krakowa, co opisano szeroko w holenderskiej prasie.

Po generalnym remoncie oraz starannej renowacji, przeprowadzonej przez polskich artystów i rzemieślników, we wrześniu 2009 roku Barka zostaje oddana do użytku.