o szkole

“Przed liderami jutra postawiono wyzwania. Świat wymaga od nich znajomości języków, umiejętności przystosowania się oraz chęci relokacji. Ale, co najważniejsze, liderzy jutra będą musieli położyć nacisk na współpracę, posiąść zdolności przewidywania oraz umiejętności strategicznego myślenia”

Pierwsza w Polsce Szkoła Facylitacji Pathways

SZKOŁA FACYLITACJI* to kurs certyfikujący do roli facylitatora**, podczas którego uczymy praktycznych umiejętności facylitacji.

PATHWAYS POLSKA Działamy w Polsce od 1997 roku, jest firmą o brytyjskich korzeniach. Tworzymy i realizujemy programy, dzięki którym poprzez rozwój jednostek i budowanie efektywnych relacji, rozwijają się całe organizacje. Od początku działalności jesteśmy wierni idei, aby inspirować ludzi i organizacje do brania odpowiedzialności za siebie, biznes i własny rozwój.

Korzystając z pozycji eksperta rozwiązań doradczych i szkoleniowych, wspieramy naszych klientów w wielowymiarowym rozwoju i głębokich zmianach.

W naszej pracy, oprócz wiedzy i umiejętności, kierujemy się wartościami, które są dla nas ważne i niezmienne – autentyczność, zaangażowanie i radość życia traktujemy jako drogę do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla najwyższej kadry menedżerskiej oraz kadry kierowniczej, grup pracowników o wysokim potencjale; pracujemy z zespołami nad postawami odpowiedzialności i wewnętrznego przywództwa, budowaniem relacji, rozwiązywaniem konfliktów, motywacją, co skutkuje podniesieniem efektywności osób i całej organizacji.

Nasze programy tworzą i realizują trenerzy oraz konsultanci z wieloletnim doświadczeniem – biznesowym, szkoleniowym oraz psychologicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami szkoleniowymi


* Facylitacja to narzędzie używane w sytuacjach poszukiwania rozwiązania problemu, w drodze negocjacji zespołowych, nim strony popadną w impas. Stanowi zbiór umiejętności zarządzania spotkaniem, które każdy może wykorzystać, aby zwiększyć jego efektywność.

** Facylitator wspiera zespół w procesie uczenia się, twórczego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, planowania, zarządzania i przywództwa.

doz

DOROTA OSTOJA-ZAWADZKA

Prezes, Facylitator,Trener

dp

DARIUSZ PALUCH

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, Facylitator, Trener

mk

MARIA KOŁODZIEJCZYK

Facylitator, Trener

JESTEŚ ZAINTERESOWANY FACYLITACJĄ?

Zapisz się na  NEWSLETTER SZKOŁY FACYLITACJI i otrzymuj od nas ciekawe artykuły i informacje na temat facylitacji