Rozmawiamy o Facylitacji

Cykl wywiadów „Rozmawiamy o facylitacji”

DLACZEGO POWSTAŁ TEN PROJEKT ?

Jako Szkoła Facylitacji, staramy się cały czas rozwijać i edukować o facylitacji, w tym momencie również w Social Mediach. Z biegiem czasu nabraliśmy dużej pewności, co do naszej misji. Lubimy mówić o facylitacji, lubimy też poznawać różne perspektywy i doświadczenie dlatego ruszamy z nowym projektem – jest to cykl wywiadów w których „Rozmawiamy o Facylitacji”

KOGO MOŻEMY USŁYSZEĆ W WYWIADACH

Naszymi rozmówcami są absolwenci szkoły facylitacji, reprezentujący różne branże, stanowiska i obszary rozwojowe. Każdy odcinek to inna historia i punkt widzenia 😊. To co je łączy to  temat FACYLITACJI.

PROWADZĄCY:

Prowadzącym wywiady jest Dariusz Paluch: Dyrektor Zarządzający Pathways. Facylitator i współzałożyciel Szkoły Facylitacji. O Darku możecie przeczytać więcej tutaj: http://pathways.com.pl/pracownicy/dariusz-paluch-2/

ODCINEK 2

Jak ułatwić ludziom pracę z trudnymi tematami, czym różni się facylitacja graficzna od sketchnotingu? Zapraszamy do posłuchania najnowszego odcinka z cyklu „Rozmawiamy o Facylitacji”. Tym razem naszym gościem jest Gabriela Borowczyk – Facylitator graficzny, trener. Jako doświadczona Sketchnoterka uczy, jak robić notatki wizualne a ich szczególne zastosowanie znalazła przy tworzeniu flipchartów. Zajmuje się także facylitacją graficzną. Więcej o Gabrysi możecie przeczytać tutaj: https://gabrielaborowczyk.pl/o_mnie/ „Moją ogromną misją jest szerzenie facylitacji graficznej w rozumieniu facylitacji, czyli świadomego i aktywnego wspierania procesu i tworzenia takich wizualizacji, które będą pomagały ludziom.”

ODCINEK 1

Dominik Juszczyk

Z Dominikiem znamy się od dawna, mamy za sobą wiele wspólnych projektów rozwojowych, dlatego bardzo ucieszyliśmy się, że to właśnie z nim nagraliśmy nasz pierwszy odcinek wywiadów.

Dominik jest pasjonatem produktywności, certyfikowanym Coachem Gallupa i certyfikowanym Facylitatorem. Jest twórcą bloga: https://dominikjuszczyk.pl/ oraz grypy na Facebooku: „Z Pasją o mocnych stronach”. Więcej informacji o Dominiku możecie poczytać na stronie: https://dominikjuszczyk.pl/o-mnie/