Zaproszenie do SZKOŁY FACYLITACJI

Szkoła Facylitacji certyfikowana przez Pathways oraz Uniwersytet Jagielloński jest uwieńczeniem 18 lat pracy z ludźmi – pracy mojej oraz mojego zespołu. Kilka lat trwało przygotowanie do momentu, w którym z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu przekazać cały nasz bagaż doświadczeń, poszerzony o wiedzę, umiejętności i najlepsze praktyki z Anglii. Do tworzenia programu zaangażowałam jednego z najlepszych angielskich konsultantów, ponieważ pod względem facylitacji rynek jest zarówno dojrzały, jak i nowatorski.

Szkołą Facylitacji spełniam też swoje osobiste marzenie wprowadzenia facylitacji na rynek polski. Wierzę, że jest ona nie tylko metodą pracy, ale również szansą na zmianę kultur organizacyjnych oraz rozwój osobistych kompetencji.

Z umiejętnościami facylitacji jest podobnie jak z umiejętnościami przywódczymi. Nie da się o nich przeczytać i tym samym – nauczyć;  trzeba się nimi stać,  a do stawania się potrzebna jest inspiracja, doświadczenie oraz techniki i narzędzia.

Zapraszam Państwa serdecznie na pierwszy w Polsce licencjonowany przez Uniwersytet Jagielloński oraz Pathways Kurs Facylitacji.
Pierwszą edycję prowadzić będę z Marią Kołodziejczyk.

Więcej o Szkole Facylitacji przeczytacie Państwo tutaj: http://szkola-facylitacji.pl/

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu: Dariusz Paluch, Dyrektor Zarządzający Pathways: darek.paluch@pathways.com.pl; mob. +48 602 215 616

Chętnie udzielimy także kontaktów referencyjnych.

Szkoła Facylitacji to Szkoła dla tych, którzy chcą prowadzić ludzi do pełnego zaangażowania!

Dorota Ostoja Zawadzka
Prezes Pathways, facylitatorka, trenerka
Napisz do Doroty: dorota.oz@pathways.com.pl

Comments are closed.